Co vlastně Klíč štěstí umí a co ne? Jak mi může pomoci?
A CO VLASTNĚ KLÍČ ŠTĚSTÍ UMÍ A CO OPRAVDU NEUMÍ?

6. 1. 2015 Gabriela Nell Empressia

 

Velice ráda bych vám vysvětlila, jak vlastně vám Klíč štěstí může pomoci a jaké tužby nedokáže na povel splnit. Klíč štěstí je opravdu velice mocný symbol, a jako takový vás bude provázet životem a pomáhat dostat vás na duchovní cestu, na růst vaší duše. Na pravdivou cestu ve vašem vlastním životě, jakou si přeje to něco uvnitř vás samotných, co je ke skutečnému prospěchu vaší osobnosti.

Nicméně aby nedošlo k nějakým nadměrným očekáváním, Klíč štěstí není Aladinova lampa s jejím duchem, který plní všechna vaše přání na počkání. Někdy tomu je právě naopak a stává se to poměrně často.

PŘÍKLAD

Například budete žít bez partnera a vaše toužebné přání bude najít toho nejlepšího, nejkrásnějšího a nejbáječnějšího, nejvěrnějšího, zdravého a bohatého partnera, nebo budete zamilovaní do někoho, kdo vás neustále odmítá. Pořídíte si Klíč štěstí s tím, že vám toho vámi vyvoleného partnera přivede do života. Do měsíce se nic takového nestane a vy si řeknete, ten Klíč štěstí vůbec nefunguje, půl roku se nic nestane, rok se nic nestane a vy si řeknete, že to je pěkná blbost! Budete již řádně navztekaní, že se nestalo to, co jste si přáli. Vůbec si u toho nevšimnete, že se učíte stát na svých vlastních nohách, že jste stále více vedeni k tomu, abyste nejprve byli sami sebou a dokázali se sami o sebe postarat. Také vás váš vyvolený bude odmítat ještě více a vy si budete stále jen plakat do polštáře. Takto to v životě někdy bývá. Ovšem toto není svobodné rozhodnutí toho druhého člověka, není nám naštěstí dáno, abychom mohli svobodně manipulovat druhými.

Domníváte se, že Klíč štěstí vám nepomohl. Opak je v tomto případě pravdou, Klíč štěstí vám neumožnil, abyste opět skočili do nefunkčního vztahu, protože jinak byste jej zcela jistě dávno měli. Znovu byste opakovali to, co již několikrát ve svém životě, vztah plný zklamání a nenaplnění. Myslím, že to nebylo prvotním cílem, když jste si přáli k sobě partnera a milovanou bytost. Není lepší se nejprve stát člověkem, který nebude na tom druhém vysloveně závislý? Jakmile přestanete ulpívat na nutnosti vztahu, začnete hledat příčinu vašeho zklamání, připustíte, že by bylo dobré něco změnit, jste na dobré cestě. Velice hezky o tom napsala Mili ve svém příběhu. Energie Klíče štěstí vám partnera může přivést a přivede, avšak je důležitá vaše chuť něco udělat jinak.

Co je lepší, mít partnera za každou cenu? Anebo raději vnitřně posílit a mít partnera pro šťastný, společný život?

 JAK TEDY FUNGUJE KLÍČ ŠTĚSTÍ?

Přes Klíč štěstí jste spojeni s neviditelnou léčivou energií, která vás nejprve potřebuje posílit a podpořit vás tam, kde jste až doposud chybovali. Možná zpočátku nebudete chtít příčiny potíží vidět, jelikož vaše mylná přesvědčení ega mohou být velice silná. Avšak pokud budete chtít být skutečně a opravdově šťastni a necháte se léčivou energií vést, odhodláte se ke změnám, které prvotně nastanou ve vašem myšlení, a poté lehčeji přistoupíte ke změnám ve vašem chování.

Klíč štěstí vám pomáhá k tomu, abyste se dostali ze životních propastí na příjemnou a pohodlnou cestu prosvětlenou sluncem. Cestu své duše, bez ulpívání na druhých či nereálných představách o vztazích.

Energie Klíče štěstí jako kdyby vás nutila udělat jisté změny ve vašem životě, mohou to být změny, které byste jinak udělat nechtěli, drželi byste se zajetých kolejí zuby nehty, přestože jedete pomalu, ale jistě, do záhuby. Pravděpodobně to bude něco, co si buďto uvědomujete a víte, že vám to škodí a chcete se toho zbavit, anebo si to sice uvědomujete, avšak chcete to v sobě potlačit a různě se obhajujete, že to není tak hrozné, že jiní to dělají ještě mnohem více a nacházíte různá vysvětlení, proč se toho zlozvyku nebo nečestného jednání nepustíte. Anebo, a to je ta nejhorší varianta, si to vůbec ani nechcete připustit, že to, co mnohdy děláte a jak se chováte, není pro vás samotné příliš vhodné. Leč vaše okolí vše vidí velice dobře a reaguje na to, co děláte neuváženě, čím sami sobě škodíte. Vy se však s nimi ještě dohadujete a obhajujete se. Třeba ani nechápete, že byste dělali něco, co vám vlastně v konečném důsledku ubližuje.

MÁ OSOBNÍ ZKUŠENOST

Z vlastní zkušenosti mám hned několik takových příběhů, jednak já sama jsem prožila na vlastní kůži například rozvod s manželem, kdy dlouhá léta jsem si něco takového nechtěla připustit.

Dále jsem byla vedena symboly, abych se přestěhovala do domu, kde žiji s ostatními lidmi dohromady, tím myslím nikoliv s rodinou, avšak s přáteli a majitelem domu. Zpočátku to bylo pro mne velice zvláštní a nechápala jsem, proč jsem vedena do hromadného bydlení.

Následně jsem byla docela silně okolnostmi upozorněna, že bych měla přestat tolik pít víno a také méně a zdravěji jíst. V posledních letech jsem si dávala skleničku a někdy i více téměř každý den, přiznávám se dobrovolně :-). Pro můj duchovní vývoj to zřejmě není dobré, přestože vždy jsem k vínu pila i hodně čaje a vody, nyní mi čaj a voda stačí.

Podobné situace prožívali také i další lidé, které mám v blízkosti, a které jsem mohla dlouhodobě na vlastní oči pozorovat a poslouchat jejich příběhy a pocity. Odkazy příběhů najdete níže na konci článku a jeden z těch, kde se člověk nechtěl nechat vést symboly, si můžete přečíst zde:

Nechte se vést Klíčem štěstí a zvolte si místo utrpení právě štěstí s 11s55..

Příběh muže s alkoholem

Znám muže, jeho věk překročil čtyřicítku, za normálního stavu je to skvělý člověk s dobrým srdcem. Má však jednu velkou vadu – méně než sebe, miluje pivo a občas se nevyhne dalším typům alkoholu. Tento muž si ze zdravotního hlediska vůbec žádný alkohol nemůže dovolit, již několikrát na to doplatil.

Klíč štěstí měl u sebe cca 9 měsíců, nejprve jen obraz, ten zařídil během krátké doby společné bydlení s novou přítelkyní, mezi nimiž probíhala vzájemná čistá láska. Byl v té době velice nemocný. Symbol Klíče štěstí v podobě šperku dostal v nemocnici, když jeho tělo vypovídalo službu.

Energie Klíče štěstí mu velice pomohla a zázračně se vyléčil. Avšak když se dostal z nemocnice, začal opět hodně pít a dostával jasné symboly a znamení, že se musí neprodleně léčit ze závislosti na alkohol, a to již v ústavní péči. To se mu nelíbilo a nechtěl o tom ani slyšet. Prý to zvládne sám – tak hrozné to zase není, bylo to však ještě horší.

Ztratil svou lásku i práci a finance a dostal se na dno. Klíč štěstí i obraz vrátil, nenechal si říci a léčit se nešel.

Pomalu se začal sbírat a našel si jinou pracovní příležitost. Vztah, který by ho dostal z tohoto žaláře je v nenávratnu pryč a alkohol mu zůstal. Sice již ne v takové míře, že by chodil domů každý den totálně opilý, leč množství, kterému se stále pravidelně oddává, pro je pro jeho zdraví velice ohrožující. Samozřejmě mu život komplikují i další příznaky, které vyplývají z alkoholismu, jako jsou například zvýšená nervozita, velký vnitřní neklid, vysoká podrážděnost a nesnášenlivost většího počtu lidí – obrovský stres je jen jízda v hromadných dopravních prostředcích, kterou je nucen podstupovat několikrát denně, atd. Rozrušují ho i drobné věci, jelikož se jich za celý den nastřádá velmi mnoho.

Energie Klíče štěstí mu prvotně pomohla se vyléčit a přežít. Následně mu ukazovala cestu, jak se zbavit zásadního problému v jeho životě, a to alkoholu. Pak by automaticky tento člověk prožíval větší lásku a úctu k sobě samotnému a mohl by žít bohatým a radostným životem, o kterém se mu ani nesnilo.

V tomto případě je to velká škoda, je to mladý muž plný sil a smyslu pro humor, dostal velkou šanci, kterou bohužel nevyužil. Jak se říká „Každý strůjce svého štěstí.“

 

ZAJÍMÁ VÁS CO VY BYSTE MĚLI VE SVÉM ŽIVOTĚ UDĚLAT JINAK?  …

 Zde máte možnost si svůj Klíč štěstí OBJEDNAT

Chyťte svou zlatou rybku a objednejte si Klíč štěstí, mocný symbol vašeho života

A PROČ BYCHOM MĚLI STÁLE NĚCO MĚNIT?

Věřte anebo nevěřte, pokud však pochopíte, procítíte a uvědomíte si, co se vám vlastně chce říci, co si vaše duše či nitro žádá, co vám Bůh, Andělé nebo Vesmír sdělují různými situacemi, které se vám v životě dějí, pak rádi začnete důležité změny uskutečňovat a celý svět se vám otevře.

Pak teprve budete schopni ohodnotit dárek z nebes. Pak teprve bude lépe na světě.

Sama za sebe jsem vděčná tomu, že takový dar od Boha máme k dispozici. Investovala jsem do tohoto symbolu a do jeho zasvěcení od samého počátku všechno, co jsem v dané situaci mohla, jak svůj čas, tak i vynaloženou energii a finanční prostředky. Věděla jsem, že to je můj důležitý úkol, o jehož významu jsem tehdy nemněla ani potuchy. Cítila jsem jen, že se jedná o významnou věc, jelikož jsem po celou dobu byla vedena symboly a zvláštními situacemi, které mi byly předkládány. Tehdy jsem vůbec netušila, co všechno nám symbol Klíče štěstí může přinést.

Klíč štěstí nás všechny vede na cestu lásky – zdraví – pravdy – míru – svobody – naplnění – na cestu duchovního rozvoje – na cestu štěstí. Pomáhá nám uvědomit si důležité hodnoty naší existence, každého z nás jednotlivě i lidstva jako celku.

KLÍČ ŠTĚSTÍ NÁS CHRÁNÍ?

Upozorňuje nás na naše vlastní chyby takovým způsobem, abychom si jich všimli a nenechávali tyto negativní síly již dále ničit náš drahocenný život a tím se dostávat do nízkých energií. Pokud budeme silnější a nedovolíme těmto negativním silám ovládnout náš svět, pomůžeme zastavit jejich rozpínavost, nebudou mít již dále tolik energie k tomu, aby se jako mor šířily a ovládali naši mysl, naše životy a osudy.

A CO TO JSOU NÍZKÉ ENERGIE?

Strach, úzkost, agrese, provinění, pocit viny, lži, vytáčky, hra na hledání viníka, čili obviňování druhých nebo okolností za naše životní situace neboli vyviňování se, podvody, krádeže, vraždy, egoistická tvrzení, žádná duchovní cesta, dogmatické smýšlení a fanatismus, pojídání, popíjení a vykuřování drog, závislosti různého typu a charakteru, zneužívání druhých ve svůj prospěch a sexuální zneužívání, vyvyšování se nad druhými, apod.

Napadá vás, proč nám symbol Klíče štěstí takto pomáhá?

Protože je to dar z nebes, jeden z největších darů, který kdy nebesa seslala na naši planetu. Jelikož pokud se lidstvo bude devastovat tak, jak se devastuje doposud, za chvíli bychom vymřeli za velkého utrpení. Je to naše ochrana, nebesa se rozhodla nám pomáhat, je to ten nejmocnější přítel, kterého máme.

Symbol Klíče štěstí byl seslán poprvé na náš svět ke konci roku 2012, kdy byl vládcem roku dřevěný Drak – mocnář a císař, nejsilnější zvíře z celého ASTROTYPU východní Astrologie. Byli jsme pod vlivem Létající hvězdy 6, která představuje právě ČCHIEN – NEBESA. Nebesa nemají slitování, nebesa vyžadují řád, disciplínu a spravedlnost, jinak zjednají nápravu sami.

Mnozí z vás nemají informace, a mnozí z vás se ani nechtějí dozvědět, co bude, až naše tělo vypoví službu. Ti z vás, kteří zájem máte, k vám se důležitá sdělení dostanou a ti, kteří zájem nemáte a házíte vše s úsměvem za hlavu, bohužel neznalost zákonů neomlouvá, to je jako u soudu. Vyzývám vás alespoň k jedinému.

Co takhle jednat vždy v souladu se sebou samými i s druhými lidmi,
v úctě k zemi na které žijeme, s láskou a pochopením v srdci.

A proč vlastně bychom se k sobě měli hezky chovat?

Za prvé dáváme příklad svým vlastním milovaným dětem a také proto, že i my nežijeme jen jednou!!!

Můžeme být skutečně zdraví, zamilovaní a jít po cestě štěstí a naplnění, žít harmonickým a vyrovnaným životem.

 

Příklady lidí, kteří byli vedeni k tomu, aby něco změnili ve svůj prospěch. Buďto změnu byli ochotni učinit a následovat symboly a znamení anebo výstražná upozornění ignorovali, jelikož nebyli ochotni se vzdát svých závislostí, a proto se i nadále utápí ve svém zamotaném osudu.

Můj příběh: „Jak jsem zvládla svůj osudový vztah“

Příběh Mili: „Konečně láska, uzdravení a nový život“

CO TAKHLE UŽ KONEČNĚ SI DÁT ŽIVOT DO POŘÁDKU  …

 Stále můžete využít možnosti si svůj Klíč štěstí nyní pořídit

Chyťte svou zlatou rybku a objednejte si Klíč štěstí, mocný symbol vašeho života