Gabriela Nell Empressia

Zlatý Klíč štěstí v červeném pozadí - symbol Vašeho životaMít Klíč ke šťastnému životu je k nezaplacení!

Motto: 

„V životě je důležité najít tu správnou cestu, neboť kdo utíká špatným směrem,
tomu nepomůže zvyšování tempa“

Gabriela Nell Empressia

ŽIVOTNÍ CESTA GABRIELY NELL EMPRESSIA

Gabriela Nell Empressia - životní pouť a cesta. Jak zvládnout depresi.

Narodila jsem se v roce 1970, mluví se o něm, jako o silném ročníku. Silný skutečně je, pár zajímavostí se můžete dočíst ZDE.

Již od svého útlého dětství jsem si kladla různé otázky ohledně smyslu života. Ovšem nikdo z mého okolí mi nedokázal odpovědět tak, abych byla spokojená. Většinou jsem se jen dozvěděla, že mám „divné“ otázky. Tak jsem se již neptala a věřila jsem, že snad jednou najdu odpovědi na záhady jak to vlastně všechno je …

Nezbývalo nic jiného, než zkrátka žít. A byl to velice rušný, dobrodružný a bohatý život. Setkávala jsem se s různými lidmi a také jsem cestovala do zajímavých koutů světa.

Někdo by mohl říci, extrémně divoký způsob žití. Díky mým nezodpovězeným otázkám jsem tíhla k nepoznanému a tajemnému světu, celá léta. Vždy jsem se zajímala o prevenci a zdravý životní styl, hodně jsem sportovala, to pro mne bylo samozřejmostí.

Neustále mne fascinovalo, co bude …? Co se skrývá za tajemstvím života a smrti? Proč se vlastně narodíme – žijeme a pak umřeme? Věděla jsem, že to má nějaký hlubší smysl, leč jsem nemohla přijít na to, jaký. Kde je význam tohoto koloběhu …?

Nakonec jsem dostala příležitost i já. Dostalo se mi bohatých zkušeností užívat si života jako královna, mít všeho nadbytek a dělat si kdy chci a co chci. Také jsem si prošla velkou finanční krizí, kdy jen díky mým blízkým jsem byla schopna přežít.

Život mi udělil pořádné lekce, díky nimž jsem začala hledat jiná řešení na komplikace, které mi vyvstaly. Našla jsem je. A našla jsem také sama sebe.

A co víc?

Dostala jsem odpovědi na všechny moje „divné“ otázky.

divne-otazky-gne

O MÉM STUDIU…

Začínala jsem výkladem karet, následně západní numerologií a pak to šlo ráz na ráz. Dostala jsem se do učení různých léčitelů a terapeutů, usilovala jsem o pochopení smyslu lidského života. Naučila jsem se dokonce i masáže a získala odbornou praxi.

Vystudovala jsem celou ČÍNSKOU KOSMOLOGII,
pod kterou řadíme:Gabriela Nell Empressia

  • FENG-SHUI, respektive FENG-REN-SHUI, neboli učení
    o čase – člověku – a prostoru
  • Čínskou astrologii
  • Původní čínskou medicínu
  • Východní numerologii
  • I´ting
  • Taoismus

Prošla jsem výukou u skutečných odborníků ve své profesi a od každého jsem si něco odnesla. Konečně se mi potvrdily, objasnily a prohloubily mé niterní úvahy. Vytvořila jsem si svůj úsudek a můj život se dnem ode dne měnil v cosi, co konečně dávalo nějaký smysl.                                                                →  Vzdělání v oboru

Podotýkám, že studium, kterým jsem prošla, se do mého života dostalo vždy velice vzdelani-11s55neobvyklým způsobem. Jako kdyby mě někdo vzal za ruku a vedl.

Nic jsem zdlouhavě nevyhledávala, naopak mě Universum téměř nedávalo jinou možnost, někdy to bylo docela vtipné. Například jednou jsem neměla na studium. Najednou mi volá kolega, který měl seminář zakoupený, že nemůže z pracovních důvodů a poslal mne místo sebe.

Toto povolání cítím jako své poslání, je to má životní cesta, studium, láska na celý život.
Stále je kam jít do hloubky a stále je co rozšiřovat, zkoumat a objevovat
původní i nový svět v tom nám všem známém
.

Utekl čas, své poznání prohlubuji v praxi již okolo 10-ti let.
Mám za sebou více než 10 000 spokojených klientů.

A V ČEM VÁM MOHU POMOCI?

Pracuji s energiemi člověka a také s energiemi prostoru (Feng-Shui) v daném čase. Již pátým rokem pracuji na lince pro lidi, kteří si nevědí rady v momentální situaci. Pomáhám především v uvědomění si svého postavení a smyslu života. Jednoduše řečeno, řeším otázky mých klientů v oblastech práce, partnerství, rodiny, zdraví a financí. Také v hledání sama sebe, v oblasti porozumění si s přáteli. Hledáme společně možnosti do budoucna, jejich vize a plány. Avšak také pomáhám lidem se zastavit a uvědomit si, co vlastně potřebují a čeho je lépe se vzdát, aby mohli dojít k vytouženému cíli a pocitu štěstí a naplnění. Pomáhám vnímat a rozklíčovávat symboly a znamení, které přichází ke každému z nás.

Využívám mých poznatků, své intuice, avšak také vrozených a objevených schopností.

Symboly a znamení mne bezpečně vedou. Čím dál tím více je mi jasné, že pomoc druhým prochází skrze mne. Je to druh energie, která proudí ze systému, který si většina lidí stále neuvědomuje. Kolikrát se přistihnu, jak říkám slova, nebo dělám věci, které bych rozumem nemohla vymyslet…

Nejsem léčitelka, leč skrze mne přišel v listopadu 2012 na svět předmět, který nám pomáhá léčit a napravovat naše chyby a omyly. Je to velice mocný symbol v podobě Klíče štěstí. Vyzařuje silnou energii, díky níž můžeme dát naše životy do rovnováhy. A o to tady vlastně jde. Život v rovnováze je život v souladu s námi samotnými, v souladu s ostatními i v souladu s nebem a zemí.

Pomáhám najít cestu k harmonii, cestu ke štěstí

Zde se ke mnporadna-individualni-11s55-288x150ě můžete objednat na individuální či partnerskou konzultaci:

→ INDIVIDUÁLNÍ A PARTNERSKÁ PORADNA
GABRIELY NELL EMPRESSIA