OBSIDIÁN
magický kámen vašeho života

Máte potřebu se více chránit nebo zjistit pravdu?
Vyberte si svůj obsidián!

Větší kus surového obsidiánu má zvláště silnou, přímo magickou moc.

Ochranné účinky:

Vytváří silnou ochranu. Představte si ochranný štít, který zachytí veškerou negativitua zlé myšlenky jak z okolí, tak z nás samotných a tu odvádí do země, která vše přijme, vstřebá a rozloží.

Je to kámen bez hranic a jakéhokoliv omezení či vymezení, působí proto ve všech směrech, disponuje neuvěřitelnou rychlostí a velkou silou.

Umožňuje zbavit se všech destruktivních způsobů a vzorců myšlení i chování, které nás oslabují a ničí.

Podporuje nás k vyššímu růstu a vede nás na pomyslnou cestu z nevědomí k vědomému způsobu rozhodování a bytí. Po celou tuto dobu zajišťuje stabilitu a podporu.

Nalezení pravdy:

Obsidián má mimořádné schopnosti odkrývat čistou pravdu. Je schopen nás dovést až ksamému jádru problému. Šikovnému terapeutovi pomůže otevřít minulé životy a ukáže mu i nejhlubší zárodek současných problémů.

Vynáší na povrch vše odsunuté, ukryté hluboko v nás, zakořeněné v našem podvědomí, co nás však nenechává vklidu a neustále vytváří podvědomý zmatek a stres. Společně s tímto kamenem můžeme najít snáze řešení a očistit se od těchto potlačovaných pravd, ukřivdění, pocitů viny a chaosu, se kterým se potýkáme.

Léčebné účinky:

Uklidňuje v období napětí, stresových a vypjatých situací a tlumí záchvaty vzteku,atím zvyšuje schopnost sebekontroly.

Je přírodním antioxidantem, přirozeně posiluje imunitní systém, detoxikuje. Podporuje a stimuluje léčbu pohybového aparátu, snižuje bolest při artritidě a potížích sklouby.

Posiluje zažívací systém a velmi pomáhá léčit záněty vzniklé bakteriemi.

Stimuluje základní, kořenovou čakru.

Osobní růst:

Kámen nových začátků, nového pohledu na svět, šťastnějšího života v pravdě a lásce.

Posiluje intuicia podporuje v nás tvůrčí činnost.

Velký pomocník při studiu, hledání nového místa, postupu i upevnění v kariéře a osobnostního růstu. Přináší úspěch a zaměření se na vhodné povolání.

Svůj OBSIDIÁN objevíte a vyberete si zde:

Černý obsidián je obzvláště silný, zvláště vsurovém stavu působí jako zrcadlo, dovoluje pohlédnout do tváře našemu skutečnému vlastnímu Já. Vynáší na povrchvšechno, i naše stinné stránky, naše strachy a obavy. Dokáže jako pod lampouposvítit na veškeré negativní energie, které je nutné prozkoumat a následněodstranit. Ztohoto důvodu je potřeba sním jednat velice opatrně, a vněkterýchpřípadech doporučujeme spolupráci pod vedením zkušeného terapeuta.

 Pomáhá odprostit se od minulosti, od všeho, co již pro nás vsoučasnosti avbudoucnosti není potřebné a prospěšné. Například od různých druhů vztahů,starých lásek, závislostí na lidech, předmětech, majetcích, ale i závislostí různéhotypu a druhu.

PRO KOHO JE OBSIDIÁN NEJVÍCE VHODNÝ

 Obsidián, zvláště černý je vhodný především pro terapeuty, kteří potřebují objevovatpravdu a vyhledávat hluboké příčiny současných problémů. Tato léčivá schopnostmnohdy zasáhne až do úrovně minulých životů, dědičných a karmických rodinnýchlinií.

 Je vhodný pro každého, kdo se potřebuje skutečně očistit, detoxikovat. Kdo se chcepravdu dozvědět a také vní žít. Kdo se nebojí poznání a otevírání starých ran a jeochoten postupně rozmotávat karmické uzlíky. Tímto procesem se uvolňujeme dolásky.

 Surové kameny obsidiánu mohou být vhodnými rovněž vrůzných profesích, kdenalézání pravdy je nutností.

 Vhodný pro každého, kdo se chce osvobodit od ničivých zrezlých kovových řetězů apout minulosti a jít dál životem vrovnováze, lásce a přátelství.

 Stejně tak, jako motto našeho bývalého prezidenta, kterým nebyl nikdo jiný, nežVáclav Havel, vnás stále zní: „Pravda a láska vždy zvítězí nad lží a nenávistí.“

Stejně tak i obsidián nám ktomuto stylu života pomáhá.

JAK OBSIDIÁN OČIŠŤOVAT a NABÍJET

 Vzhledem kobrovské síle tohoto magického kamene, který znás dokáže vkrátkédobě mnoho vytáhnout na povrch, je nutné jej často čistit. Nejúčinnější očišťováníje pod tekoucí vodou, nejlépe vproudu řeky, potoka nebo vodopádů, avšakneváhejte svůj obsidián očišťovat pravidelně třeba pod tekoucí vodou vkoupelně.

 Doplnění svěží energie lze dobře zajistit září slunečních paprsků.

DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO VÁS!

 VYBÍRÁTE SI SVÉ PŘÍRODNÍ KAMENY OBSIDIÁNU, KTERÉ JSOU VÁM SKUTEČNĚZASLÁNY, ŽÁDNÉ JINÉ!

 Každý znich má svou kouzelnou energii, která je naprosto čistá, jsou dovezeny v11/2015.

 Jsme přímí dodavatelé.

 Původ: Arménie

Všechny kameny jsou dovezeny zArménie. Ze země, kde se zrodilo pokračováníživota na zemi. Bible hovoří o tom, že Noemova archa přistála na vrcholu pohoříArarat, která původně patřila právě Arménii.

Více info zde:

http://www.b-a-n.cz/noemova-archa/noemova-archa-byla-nalezena-pohrbena-ve-vysce-1900-m-nad-morem.html

VNÍMÁME TYTO DRAHÉ KAMENY JAKÝMSI MOSTEMMEZI PŮVODNÍM, SOUČASNÝM A BUDOUCÍM ŽIVOTEM.

Mnoho léčitelů hovoří o tom, že právě u nás, vČeské republice, především vPraze,dochází knejsilnějšímu působení sil.

Vzhledem ktomu, že do Arménie jsme se nedostali náhodou, nýbrž byli jsme pozvánina misi, kterou naplánoval někdo jiný, a za jiným účelem, věříme vposlání propojenítěchto světů.

Dostalo se nám poznání této země, jejích obyvatel, stylu života, jak na venkově, takvhlavním městě Jerevanu. Mohli jsme se dostat na různá historická i přírodní místa,kde působí silná energie. Byli jsme na arménském pohoří Aragats, kde již počátkemlistopadu bylo mnoho sněhu.

Na horu Ararat, která vsoučasné době leží na sousedním území Turecka, sechystáme vpříštím roce. Kdo se chce knám přidat, kontaktujte nás prosímemailem.