pribeh-mlady-muz-prace-11s55

 

JAK ZBYNĚK KE SKVĚLÉ PRÁCI PŘIŠEL

První člověk, kterému jsem svěřila obrázek zázračného symbolu, byl Zbyněk, který mi jej slíbil překreslit do počítače.

Zbyněk je velice milý a sympatický mladý muž, poprvé jsme se setkali v jednom útulném moravském sklípku, kde jsem byla se svou rodinou na krátké dovolené. Dali jsme se se Zbyňkem do řeči, tou dobou neměl práci, spal na ubytovně a jeho brigáda, kvůli které do této vesnice přijel, měla asi za dva, či tři dny končit.

Sama nevím proč, a jak se to stalo, leč řekla jsem mu o symbolu, na kterém jsem pracovala a který plánuji nechat vyrobit. Tou dobou existovala v mé hlavě jen jeho horní část, tedy kruh se všemi jeho symboly uprostřed. Vůbec jsem netušila, co se bude dít, ale cítila jsem jeho magickou moc. Namalovala jsem jej na papír, a Zbyněk byl z něho také nadšený. Sám se nabídl, že jej překreslí do počítače, byla jsem moc ráda a obrázek jsem mu dala.

Další den jsme se opět všichni sešli, a povídali si. Zbyněk mi dokonce již přinesl ukázat první nákres medailonku, jen jednoduchá kresba, ale jeho snaha mi s tímto pomoci byla obdivuhodná a potěšující.

Zbyňkovi končila brigáda, ale on si ji kvůli nám ještě o den či dva prodloužil, vídali jsme se téměř každý den a vždy si velice příjemně popovídali, zjistila jsem, že je to velice chytrý, vzdělaný a čestný člověk.

Pak se stalo něco zcela neuvěřitelného, my jsme odjeli zpět domů do Prahy a za nějaký den mi Zbyněk volal celý nadšený a šťastný, že dostal skvělou nabídku stálé práce v oboru, který studoval a s tím i krásný slunný byt 3+1 s velice nízkým měsíčním doplatkem, říkal: „Nell, přinesla jsi mi štěstí!“, ale dnes již vím, že to byl onen symbol štěstí a ne já sama.

Navíc se domnívám, že dostal tak rychlou odměnu za to, že nezištně a sám od sebe se nabídl pomoci symbolu se dostat do života.

Později jsem Zbyňkovi poslala dárek v podobě obrázku s čím jiným, než s kompletním symbolem Klíče štěstí jako poděkování za to, že jej skutečně překreslil do počítače a podpořil mne v samém počátku.

Od té doby prý žije zcela jiný život, prý sleduje symboly, které k němu přicházejí, a je to velká zábava.


A co vy, již máte svůj Klíč štěstí? Získat jej můžete právě teď     OBJEDNAT