S Klíčem štěstí se i sny mohou stát realitou. Audi a 11s55

JAK MI KLÍČ ŠTĚSTÍ PŘINESL AUDI

Necelý rok jsem byla bez auta a možnosti si jej sama pořídit. Asi 2 měsíce poté, co přišel na svět Klíč štěstí a já jej mohla nosit na krku, se mi přihodilo něco naprosto neočekávaného …

Přestože jsme se s manželem nedávno rozvedli, byli jsme stále přátelé a měli jsme se rádi. K vánocům v roce 2013 jsem mu darovala obrázek s Klíčem štěstí.

Na nic takového nevěřil, díval se na mě nejistě a v duchu se jistě smál. Nicméně počátkem února se mi svěřil, že na tom asi skutečně něco bude, že se mu začíná velice dobře dařit. Dokonce začal mít zájem o šperk Klíče štěstí a chtěl si ho koupit. To bylo pro mne velké překvapení. Měl zrovna narozeniny, tak jsem byla ráda, že mu mohu darovat něco tak vzácného a zároveň něco, co mu udělá radost.

Za necelý měsíc mi jednoho dne zavolal a šalamounsky se mne zeptal, co mám dnes v plánu? Něco jsem odpověděla a on na to, ať všechno zruším, vyskočím z postele a jedu s ním. Vzhledem k tomu, že jsem zvědavá žena, neměl to tak jednoduché, ptala jsem se „proč?“. Musel se tedy pochlubit se svým překvapením, že má pro mne takové autíčko … Tak ať moc dlouho nepřemýšlím, než si to rozmyslí. Myslela jsem, že se mi to zdá, bývalý manžel mě uměl překvapit, to je pravda, ale takto? To by mne ani ve snu nenapadlo. Na nic jsem už nečekala a jeli jsme k prodejci, kde již byla pro mne připravená krásná černá Audinka.

Měla jsem obrovskou radost a stále jsem nechápala, jak se i sny mohou s Klíčem štěstí stát realitou.

                                                                                                                              Gabriela Nell

Toužíte si pořídit svůj Klíč štěstí i vy?

Je to velmi jednoduché, stačí jen kliknout na tlačítko a objednat si jej:

Chyťte svou zlatou rybku a objednejte si Klíč štěstí, mocný symbol vašeho života

 

Chcete si ještě přečíst více příběhů? Podívejte se na ně v sekci Úspěšné příběhy.