Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; preus_recent_flickr_Widget has a deprecated constructor in /data/web/virtuals/60654/virtual/www/domains/zazracnesperky.cz/wp-content/themes/sixteen-plus/inc/widgets/gallery.php on line 3
Odkud se vzal a jak vznikl Klíč štěstí

Původ a vznik

Klíč štěstí přichází z nebes nesen andělskými křídly dolů k nám.

ODKUD SE VZAL A JAK VZNIKL KLÍČ ŠTĚSTÍ?

Jak jinak by mohl vzniknout Klíč štěstí, který je tvořen z mnoha symbolů,
nežli právě přes symboly a znamení. Je opředen rouškou poznání a pochopení. 


Začala jsem psát knihu o symbolech a znameních okolo nás. K tomu mě svým způsobem navedla má přítelkyně Anička, se kterou jsme se v té době díky osudovým okolnostem seznámily a sblížily. Anička je anděl v lidském těle a disponuje velkou intuicí, neustále mne nabádala, abych psala. Nějakou dobu jsem nevěděla o čem bych měla psát, až najednou …, jakoby se ve mě něco otevřelo, jako kdybych se napojila na kanál informací …

Při sepisování knihy jsem si uvědomila, že do našeho podvědomí snáze vstupují obrazy, nežli texty, a tak jsem začala pátrat po tom, jak by měl vypadat obrázek, díky kterému lidé více mohou vnímat symboly a znamení.

Sama jsem neměla tušení, pouze mi bylo jasné, že by mělo být v kruhu písmeno „S“ jako symbol, ale co dál? Jak má vypadat něco, co by mělo automaticky vstupovat do podvědomí lidí, co nám pomůže se zklidnit a vidět symboly nebo znamení, které nás navádějí na „správnou“ cestu, na cestu pravdy a lásky, na cestu bohatého a rozmanitého života ve zdraví a míru? 

Cítila jsem se jako hlavní hrdinka v dobrodružném filmu, jakoby mne někdo vedl za ruku a znamení předkládal přímo pod nos. Symboly přicházely postupně velice zajímavou cestou, a pokud jsem je hned neviděla, mí pomocníci ze shora se nedali a našli vytříbené a ojedinělé způsoby, jak mi symbol ukázat, abych si ho konečně všimla. Jak to celé probíhalo, se dočtete v knize, kterou snad již brzy dokončím.

Klíč štěstí se dostal do života velice energicky a vím zcela jasně, že jsem byla vedena nějakou vyšší mocí. Od samého počátku jsem měla mnoho pomocníků, ať již z vyšších sfér nebo v pozdější fázi i v podobě mých přátel. Pokud jsem si s něčím nebyla zcela jista, obrátila jsem se na mou kamarádku, která je výborná kartářka a svým způsobem byla také tímto do tohoto celého magického příběhu vtažena. 

V průběhu času si tento SYMBOL sám začal přitahovat další lidi, jako kdyby mi napovídal koho mám oslovit a odhalit tento poklad jako prvním. Tito lidé, mí přátelé, jím byli také okouzleni a přitahovala je čistá energie, která z něho vyzařovala. Plné dokončení Klíče štěstí v dnešní podobě je právě díky jejich pomoci a snaze a všichni jsme se tak vepsali do historie vzniku Klíče štěstí.

Vytvořili jsme

SPOLEČENSTVÍ KLÍČE ŠTĚSTÍ

PRVNÍ KLÍČ ŠTĚSTÍ POKŘTILI A ZASVĚTILI SPECIÁLNÍM RITUÁLEM NA SILNÉM ENERGETICKÉM MÍSTĚ 

Díky tomuto obřadu je Klíč štěstí podpořen ještě větší silou a energií, dostali jsme všichni dárek z nebes.

Zpočátku jsme nikdo nic netušili, jen jsme pozorovali co se bude dít, nejprve jen malůvka na obrázku… Každému z nás se začalo v životě něco zajímavého odehrávat. Každý z nás dostal dárek …

Přečtěte si více v sekci „Úspěšné příběhy“

                                                                                           Gabriela Nell Empressia

KLÍČ ŠTĚSTÍ
JE ZDE PRO NÁS – PRO VŠECHNY!
VYUŽIJTE I VY JEHO SÍLU A ENERGII A PODĚLTE SE S NÁMI O SVŮJ PŘÍBĚH


Váš KLÍČ ŠTĚSTÍ čeká jen na vás

Pořiďte si svůj Klíč štěstí právě TEĎ
 …
Chyťte svou zlatou rybku a objednejte si Klíč štěstí, mocný symbol vašeho života

Google+