Symbol Klíče štěstí nad Karlovým mostem v létě 2014

Symboly léta 2014

Od června v průběhu celého léta 2014 ke mně postupně začaly přicházet symboly a indicie na Klíč štěstí. Bylo to opravdu kouzelné, nechala jsem si dostatečně dlouhou dobu, abych vše náležitě prověřila. Vedení seshora bylo skutečně intenzivní, některé symboly a znamení jsem zdokumentovala fotografiemi. Zajímavé na všem je, že se to začalo dít od té doby, co jsem se přestěhovala na okraj Prahy a trvaly až do té doby, než jsem se tomuto kouzelnému Klíči štěstí nezačala aktivně věnovat.

24. 6. 2014 Procházka podvečerní Prahou

Bylo to snad poprvé, co jsem si položila otázku: „Na co bych se měla nejvíce koncentrovat? Čemu bych se měla věnovat pracovně, s čím podnikat?” Byla jsem zvědavá, jaká znamení se mi ukáží, měla jsem více projektů, které jsem měla v plánu, s čím ovšem začít nejdříve?

Ten den jsem byla celý den brigádničit v zahradnictví, kam jsem začala na jaře tohoto roku chodit. Bylo krásné teplo, se svým ctitelem jsme se domluvili na procházce Prahou s tím, že snad najdeme nějakou příjemnou restauraci se zahrádkou a s příznivými cenami a dáme si něco dobrého. Šli jsme ze Staroměstského náměstí přes řeku na Malou Stranu, všude bylo mnoho turistů a my nemohli dlouho nic najít. Když už jsme to téměř vzdali, dali jsme se směrem na Anděl. Když jsme přecházeli malou uličku, stála tam auta a my je museli obejít, abychom mohli přejít, uviděli jsme stolečky venku na klidném místě a k mému úžasu veliký nápis Bar „U klíčů” a hned vedle velké vykované symboly klíčů. Usedli jsme tedy a byli jsme velice mile překvapeni příjemnou obsluhou i cenami. Byli jsme moc rádi a já nadšená symboly, které jsem našla. Tento podnik Bar „U klíčů” je pro mne jasným znamením na Klíč štěstí.

Symbol Klíče štěstí v Baru U klíčů Praha Malá Strana

6. 7. 2014 – Na výletě do Pikovic

Po celý den se mi na různých místech včetně Pikovic objevovaly ty samé hodiny, vždy stejné. Připomínaly mi, že již nazrál k něčemu vhodný čas. (Vyfoceny jen jedny v Davli na vlakovém nádraží)

Symbol času - hodiny na nádraží Davle  připomínající, že už je opravdu čas pro Klíč štěstí

7. 7. 2014 Kamarád a jeho dárek

S mladým mužem, kterého jsem poznala v domě, do kterého jsem se v červnu nastěhovala, jsme se rychle sblížili a brzy jsme se stali přáteli. V tomto domě jsme měli každý svůj prostorný pokoj a společnou chodbu. Krátce po mém příchodu jsem umístila obrázek Klíče štěstí právě na tuto chodbu, aby se nám všem dobře žilo. Na počátku července se mi svěřil, že se hluboce zamiloval do jedné dívky, kterou mi také v blízké době představil. V tu dobu jsem zrovna po celém roce pauzy pořádala zasvěcení Klíčů štěstí, a to kvůli znamením, které mě již k tomu nenápadně tlačily. Toto zasvěcení se vždy koná na velice silném a energetickém místě za účasti více lidí.  

Dostala jsem takové vnuknutí, že ač se známe velice krátce, měla bych je tam oba pozvat, ovšem nejenom jako diváky, jako účastníky celého obřadu. Vzhledem k tomu, že můj kamarád je džentlmen, nechal rozhodnout svou novou přítelkyni. Ta byla tímto pozváním nadšená a mile potěšená. Podotýkám, že tato mladá žena zrovna nastoupila do nové práce a tudíž neměla normálně volno. Jak jí bylo sděleno, bude pracovat každý den od rána do večera a občas volnou neděli. Takže by se zasvěcení vůbec nemohla účastnit, nicméně se stal snad zázrak, přes veškeré zákazy a nařízení dostala v práci volno bez jakýchkoliv problémů ze dne na den. Všechno se seběhlo velice rychle.

Můj kamarád za mnou přišel dva dny před obřadem s dotazem, zda by bylo možné při této příležitosti své dívce přede všemi vyznat lásku a darovat jí šperk. Krabičku držel v ruce, aby mi ukázal, co má nachystáno. Usmála jsem se a bez přemýšlení souhlasila, něco tak krásného je přece vždy vítáno. Asi nejzajímavější ze všeho pro mne bylo jeho vyprávění, než mi svůj dárek ukázal. Vyprávěl mi o tom, že jednou měl tak silné nutkání a chuť koupit šperk pro ženu, kterou bude jednou milovat, v tu dobu s nikým nežil, byl po rozchodu, ale věřil, že se dokáže znovu zamilovat. Koupil tehdy stříbrný set, který obsahuje náušnice a řetízek. Podržte se, na náušnicích visely přívěsky klíčů Klíč štěstí - symbol hojnosti a prosperity 11s55 a řetízek byl prozatím prázdný, jakoby na nějaký přívěsek teprve čekal. Sám byl ze všeho velice překvapen a jsem si jista, že ve skrytu duše musel uznat, že „náhody” zkrátka nejsou náhody, že je možná i něco zatím …    

Již dávno zakoupené stříbrné šperky s klíči jako dárek pro přítelkyni a symbol Klíče štěstí
8. 7. 2014 Symboly přes den

Symboly začaly hned po ránu, jela jsem do zahradnictví a koukla jsem se na hodiny v autobuse a vidím 5,55h. To je pro mne upozornění, abych nezapomínala také na svou společnost 11s55. 55 je podle Knihy proměn symbol Hojnosti, čili něčemu se hodně věnovat, naplno. Z ostatních symbolů, které přicházely v této době snad pořád, je zcela zřejmé, že konkrétně nyní Klíči štěstí. Zrovna, když jsem se podívala z auta, svítila na mne cedule s klíčem, stáli jsme v zácpě do té doby, než jsem si jí všimla, pak se kolona aut rozjela.

Symbol hodin v autobuse připomínající, že je už čas, reklamní cedule s klíčem a 11 nabádající k propagaci i společnosti 11s55

Poslední dobou, kdykoliv se podívám na hodiny někde nebo na číslo domu, či reklamu, ukazuje se buď 11, anebo 55, ale hlavně 55.

Symboly na zámku na Slapech připomínající, že je nutno pracovat i pro firmu 11s55

31. 7. 2014 – Symboly se nám občas ukazují zábavným způsobem

Byla jsem zahradničit, upravovali jsme terasy v jedné společnosti v Praze. Jak jsem vstoupila do budovy na recepci, naprosto mne upoutala kniha „michal gabriel” jako magnet. Nemá nic společného s tím, čím se daná společnost zabývá, jen tam tak volně byla vystavena, zřejmě jen jako dekorace. Okamžitě mne napadl symbol Archanděla Michaela, který mě, Gabriele připomíná, že se mám věnovat svému projektu. Symbol Archanděla Michaela je v Klíči štěstí.

Archanděl Michael jako symbol Klíče štěstí na knize Michal Gabriel souznící s Gabrielou Nell Empressia

30. 8. 2014 Na návštěvě u babičky a dědy

Na návštěvě u babičky a dědy mi ukazovala babička knihu, kterou věnovala dědovi v roce 1962. Druhý klíč vyobrazen na fotografii, jsem dostala přes telefon jako další symbol.

Symbol Klíče štěstí na knize z roku 1962 od babičky a dědy, kterou jsem dostala jako dárek a symbol Klíče štěstí na obrázku od přítele.

 

Zde jsou zachyceny pouze některé momenty, které mne vedly k tomu, abych se začala zabývat otázkou, jak Klíč štěstí rozšířit mezi co nejvíce lidí. Pro zajímavost si můžete přečíst i další příběhy zde.

Zajímá vás co změnit, abyste se i vy měli lépe? Objednejte si Klíč štěstí a nechte se jím vést:

Chyťte svou zlatou rybku a objednejte si Klíč štěstí, mocný symbol vašeho života