JAK JSEM ZVLÁDLA SVŮJ OSUDOVÝ VZTAH

Ač se to může zdát neuvěřitelné, vypozorovala jsem, že Klíč štěstí opravdově pozná, co je pro každého z nás nejdůležitější v danou chvíli uvést rovnováhy a s tím nám začne pomáhat. Je vskutku úsměvné, že nikdo z nás předem neví, co se začne dít, co skutečně potřebujeme vnitřně řešit a ve které oblasti se začnou dít změny jako první.

Poselství Klíče štěstí přináší do našich životů významné změny

Vzhledem k tomu, že tento zázračný šperk v dnešní podobě Klíče štěstí přišel na svět
hlavně mým prostřednictvím, uvádím vlastní poznatky, zkušenosti a příběhy z mého života.

PRVNÍ MŮJ ZAJÍMAVÝ PŘÍBĚH SE TÝKÁ MÉHO VZTAHU S MANŽELEM

V manželství jsme započali 17. rok, ale nežili jsme spolu po celou tuto dobu. Zpočátku jsme se snažili, aby naše manželství fungovalo, avšak v průběhu času jsme se oba dva dopustili mnoha chyb a začali jsme každý někam odbíhat za svými zálibami či nenaplněnými potřebami.

Měli jsme se přesto moc rádi, milovali jsme se, ovšem také jsme milovali dobrodružný život. Zažili jsme mnoho hezkých chvil, nicméně každý z nás měl své představy a nenaplněné touhy.

Život nám jasně ukazoval, že společné soužití je pro nás oba složité, několikrát jsme byli od sebe přímo násilně odděleni, anebo naše horké hlavy a emoce nedokázaly spolu vyjít a zůstat.

Ovšem neustále jsme se k sobě navraceli a snažili se spolu vycházet a myslet na příjemné chvíle radosti. Přes všechny ty útrapy jsme nedokázali ani jeden udělat zásadní krok, a pokud se tak stalo, opět jsme se k sobě vždy po čase vrátili.

Zpočátku jsem zkoušela psychology, aby mi pomohli nahlédnout na situaci jinak, abych se dokázala odmilovat. Zkusila jsem mnoho mentálních cvičení, v průběhu let jsem podnikla různé terapie a očistné programy pod vedením mnoha velice dobrých terapeutů, stále však v mém odmilovávání žádný pokrok. Spíše naopak.

Přestože mi rozum velel, rozveď se, nemohla jsem na toto slovo ve spojení s mým manželem ani pomyslet.

Až jednou když jsme spolu opět již delší dobu nežili, zašla jsem za mým známým právníkem a už po několikáté s ním znovu probírala můj vztah s manželem, a požádala jsem ho, zda mi pomůže s rozvodem. Jen se usmál a prohodil něco v tom smyslu: „Gabrielo, vždyť sama víš, že je to jen ztráta času, pojď se raději bavit o něčem jiném, zase budeme vypisovat papíry a pak je házet do koše, přijď, až budeš opravdu rozhodnutá“ Přemluvila jsem ho, že tentokrát tomu již tak opravdu je a skutečně jsem podala návrh na rozvod. Manželovi jsem jej poslala poštou, neboť jinak to nešlo.

Tak moc jsem se snažila žít s někým jiným, ovšem nikdy můj vztah nebyl dlouhodobý, vždy trval týden, měsíc, maximálně pár měsíců. Táhlo mne to vždy zpět k manželovi. Nedokázali jsme emocionálně ani já a ani manžel být dlouhodobě od sebe. Jak jsme měli možnost se vidět, vrátili jsme se k sobě, rozvod jsem nedokončila, a byli jsme opět spolu a chtěli vše zvládnout.

Naše rodiny i dlouholetí přátelé vše zpovzdálí pozorovali, nechápali náš vztah a už také všichni vzdali „promlouvání do duše“ a začali jsme být pro ně velice úsměvní. Nikdo po těch letech nevěřil, že bychom skutečně někdy dokázali od sebe nadobro odejít a my dva také ne.


Psal se rok 2012
a my jsme spolu s manželem opět už asi ¾ roku pokračovali v našem „nikdy nekončícím dramatickém vztahu“

Začala jsem psát knihu o symbolech a malovat obrázek symbolu v dnešní podobě Klíče štěstí.

Jakmile jsem dotvořila kompletní vrchní kruh, začaly se mi v životě dít zásadní zlomy (tehdy jsem nic netušila, byl to pro mne zatím jen zajímavý obrázek složený z přicházejících symbolů).

Vzhledem k tomu, že v minulosti nás s manželem vždy dala do pohody a souznění dovolená, řekla jsem si, že i nyní na dovolené by se mohl náš vztah vylepšit. Domluvili jsme se, a vyjeli na pár dní na Moravu i s naším synem. Všichni jsme milovali společné cestování, neplánované situace a dobrodružné zážitky.

Zajímavé na tom všem bylo to, že na každé dovolené, jsme se k sobě přiblížili a uměli si užívat společných chvil a řešit každou situaci, nyní tomu však bylo naopak. Oddálili jsme se od sebe ještě více, nemohla jsem to pochopit, nevěděla jsem, čím to je, ale byla jsem neskutečně silná, dříve bych zcela jistě vyváděla a bouřila se, nyní jsem vše spíše pozorovala.

Po návratu domů jsem měla narozeniny, vlastně už téměř nic nefungovalo a v ten den jsem se s manželem hned po ránu domluvila, že nejlepší pro nás oba a vlastně všechny tři, i pro našeho syna, bude, když se rozejdeme nadobro. Manžel to přijal.

Sama jsem byla překvapená tomu, co vlastně říkám, bylo to neskutečně zvláštní, jako kdyby ze mě mluvil někdo jiný, i když něco ve mně to stále nechtělo přijmout. Avšak přes všechny symboly a znamení, jakoby do mě vstoupila neznámá síla a vyrovnanost, nemohu ten pocit popsat jinak, nežli zvláštní šťastný smutek. Mohla bych ten pocit asi odborně nazvat karmické dovršení.

Celý měsíc jsme spolu ještě bydleli, bylo to jiné, než kdy jindy, snažili jsme si vyjít vstříc a byli přáteli. Ač toto období bylo pro mne psychicky velice náročné, dokázala jsem si dívat z nadhledu.

Tenkrát mi ale vůbec ještě nedocházelo, co mi vlastně dalo takovou sílu, takové neochvějné vnuknutí. Přestože na sobě již mnoho a mnoho let pracuji, profesionálně pomáhám druhým lidem, věnuji se osobnímu růstu a duchovním naukám, ale stejně jsem sama nebyla schopna dlouhodobě tento nezdravý vztah vyléčit anebo se z těžké karmy vyvázat.

Dnes již vím, že jsem byla značně podpořena Klíčem štěstí , který jsem tehdy měla jen z části namalovaný na papíře. Pochopila jsem, že Klíč štěstí má neskutečnou sílu a moc.

Jakmile jsem začala nosit Klíč štěstí v dnešní podobě stříbrného šperku, přátelský vztah mezi mnou a manželem se ustálil. Rozvod jsem dotáhla až do konce, několikrát jsme se ještě sešli, tentokrát však nenastal ten nutkavý pocit a potřeba se znovu k sobě vracet.

Jsem šťastná za to, že jsme se s manželem dokázali v klidu a přátelství domluvit a nechat se navždy jít každý svou vlastní cestou. Dokázali jsme napravit a pročistit naši karmu. Milovat se jako člověk člověka, vzájemně si pomoci a nechat sebe jít tam, kam nás nohy povedou.

JSEM NESMÍRNĚ VDĚČNÁ, ZA VŠE CO MI KLÍČ ŠTĚSTÍ PŘINESL.

A já za to velice Děkuji, Děkuji, Děkuji

G.N. Empressia

 

Je možné, že někomu se můj příběh může zdát být neuvěřitelný nebo jen smyšlený, opak je pravdou a všechno je sepsáno podle pravdivých událostí a je dohledatelné.

Pro zajímavost si můžete přečíst i další příběhy zde.

Objednat Klíč štěstí si můžete právě teď:

Chyťte svou zlatou rybku a objednejte si Klíč štěstí, mocný symbol vašeho života