Konečně láska, uzdravení a nový život

KONEČNĚ LÁSKA – UZDRAVENÍ – NOVÝ ŽIVOT

V minulosti jsem prožila snad jen zklamání ze strany mužů, nechala jsem se jimi využívat a kritizovat a nerozuměla jsem tomu, proč to dělám, ale něco ve mně bylo silnější a v pokoře jsem vše snášela. Poslední rozchod s přítelem byl velice nepříjemný, dokonce za zásahu Policie a pomoci mých přátel. Prožila jsem si krajně nepříjemné situace.

 

Pak mi vstoupil do života jeden, pro mne velice atraktivní muž, který se mnou hezky komunikoval, a já se do něho beznadějně zamilovala. Všechno bylo krásné, jen na mě nemněl téměř žádný čas. Naplánovala jsem si s ním budoucnost, byla jsem ochotna změnit svůj svět, odstěhovat se do jeho města, žít s ním v domě, opustit svou práci a lidi, které mám ráda. Viděla jsem jeho snad všude, jméno, které nosí, jsem slýchala dennodenně, v televizi, v práci, nosila jsem jeho fotku ve svých dokladech, neustále po ruce….

 

Jednoho dne se bez jakéhokoliv vysvětlení přestal ozývat…bolest v mé duši byla neskutečná.

 

Nevěděla jsem co dělat, celá má budoucnost se mi opět zhroutila jako hromádka z karet. Zkusila jsem mnoho věcí, abych se odmilovala, bylo to těžké. Také jsem se setkávala s více muži najednou, ale nebyly to vztahy vyrovnané a necítila jsem se naplněná a šťastná, cítila jsem bezmocnost a přestávala jsem věřit, že bych mohla být naplněna po citové oblasti.

 

Začaly se u mě objevovat i první zdravotní problémy, spočívající především v bolestech kyčlí a kotníků.

V období mé velké duševní bolesti se mi dostal do ruky Klíč štěstí (zatím jen namalovaný obrázek) od mé přítelkyně Nell s doporučením, abych na něj často hleděla a hlavně když mi bude smutno a všímala si všeho, co se kolem mě děje.

Během týdne se mi stala nepříjemná věc, poprvé v životě jsem přišla o peněženku, ve které byly hlavně mé veškeré osobní doklady a také – fotka mého tehdejšího přítele… Co bylo zajímavé, kreditní kartu jsem si z peněženky toho dne ráno vytáhla, takže jsem přišla jen o nevelké peníze v hotovosti.

 

Vyprávěla jsem toto Nell, která Klíč štěstí navrhla a dala mi jeho obrázek.

Upozornila mne na to, že jsem vlastně ztratila veškeré své doklady, tedy svou starou – původní -nevyhovující identitu mé osobnosti, že mohu získat jinou, novou, svěží a šťastnější identitu s novými doklady a tím i život, ale hlavně ať si nechám pořídit nové fotografie na veškeré doklady!

 

Bohužel jsem si také touto ztrátou uvědomila, že se budu muset odpoutat od mého milovaného muže, který si se mnou vlastně jen hrál.

 

Nicméně i přes doporučení, jsem dle svých starých zajetých podvědomých zápisů a zvyků, zkusila možnost dát na nové doklady mé staré fotografie, ale neprošlo mi to, jelikož se při vyřizování ukázalo, že nebudu moci použít svou fotografii z minulého období.

Byla jsem okolnostmi donucena začít s úplně novou, současnou identitou.

 

Stále jsem se dívala na Klíč štěstí a nakonec jsem přijala vše, co mne potkalo a stalo se něco zázračného, čehož jsem si nemohla nevšimnout. Jako mávnutím kouzelného proutku mne přestaly bolet nohy, mohla jsem klidně jít i na delší procházku bez jakýchkoliv potíží. Jako by se nastartovaly pro další novou cestu životem.

Také jsem si všimla, že se mi v té době rozbily snad všechny boty, a proto jsem byla donucena ke koupi nových. Je to také důležitý symbol, jelikož boty jsou velice důležité a faktem je to, že nové bych si jen tak neběžela koupit. Nyní jsem moc ráda, kráčím v nových botách svou novou cestou.

 

V mém životě se začali odehrávat zajímavé situace, další z nich byla ta, že muži, pro které jsem nebyla jediná, se kterými jsem se jen občasně setkávala, mne přestali kontaktovat.

 

Po těchto událostech navíc do mého života náhle vstoupil nový muž, který mi nevědomky pomohl zapomenout na moji předchozí, nenaplněnou lásku. S tímto mužem se cítím velice dobře a mohu říci, že mě začal přímo rozmazlovat.

 

Hned na začátku prosince 2012, kdy byla první možnost si zakoupit Klíč štěstí již v podobě stříbrného šperku, jsem si jej pořídila. Přála jsem si jej nosit na stříbrném řetízku, ale nehodilo se mi za něj utrácet peníze. Mám kamarádku v obchůdku se zlatými a stříbrnými šperky a věřte, nevěřte, ona mi jej sama od sebe dala jako dárek.

 

S mužem, se kterým jsem se seznámila si stále více a více rozumím, cítím se s ním velice dobře a je mi skutečnou oporou v životě. Co je pro mne přímo zázrak, je i vzájemné porozumění jeho s mým synem.

Postupně jsme se do sebe zamilovali, máme společné přátele a užíváme si života v harmonii a ve štěstí.

Mohu jen konstatovat, že díky Klíč štěstí, se mi skutečně změnil život k lepšímu a můj život se dostává do rovnováhy a uskutečňují se postupně má přání.

 

                                                                                               Mili

 

 Váš klíč stěstí můžete mít právě teď:                           Objednat Klíč štěstí