Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; preus_recent_flickr_Widget has a deprecated constructor in /data/web/virtuals/60654/virtual/www/domains/zazracnesperky.cz/wp-content/themes/sixteen-plus/inc/widgets/gallery.php on line 3
Zázračná voda štěstí - Královna mezi vodami

Voda štěstí

Voda štěstí je královnou mezi vodami

Klíč štěstí symbol zázračné vody štěstíVoda štěstí
VODA a OHEŇ

NEJMOCNĚJŠÍ ENERGIE

rodící se působením těchto dvou protikladů
Je to cesta vedoucí k úspěchu, štěstí a naplnění

VYLEPŠETE SI KVALITU VODY, KTEROU PIJETE

VODA NABITÁ KLÍČEM ŠTĚSTÍ MÁ ZÁZRAČNÉ ÚČINKY

ZNÁTE VODU?

Víte o tom, že voda má paměť – a také energii, kterou můžete ovlivnit?

Ano, voda má mnoho schopností a vlivů na náš organismus, je naprosto fascinující a tajemná, stejně jako hlubiny moře, které v sobě stále ukrývají mnoho pokladů.

Všichni jistě něco víte o vodě, ovšem jednou z mála známých schopností vody je se energeticky nabíjet, lépe řečeno přebírat informace, které jsou do ní vkládány různými formami, ať již tomu chceme anebo nikoliv.

Naprosto úchvatným důkazem je například studie o krystalech vody z knihy „Léčivá síla vody“ od autorů Masaru Emoto a Jürgena Fliege. Můžete se podívat, jak vypadají krystaly pozitivně a negativně nabité vody.

Pozitivně nabitá voda slovem štěstí                                                             Negativně nabitá voda slovem smůla
        Pozitivně nabitá voda slovem ŠTĚSTÍ                                                Negativně nabitá voda slovem SMŮLA

Z tohoto je zcela zřejmé, že voda je schopna si pamatovat vše, co do ní vkládáme. Je proto velice důležité dávat pozor na to, jakými informacemi je voda, kterou pijeme, nabitá.

VODA JE NOSIČEM DAT A INFORMACÍ

Voda z kohoutku i balená voda má již své informace, které do sebe pitím následně dostáváme. Také má svoji duchovní hodnotu, buďto kladnou či zápornou (více se dočtete níže).

Voda oživena energií Klíče štěstí předává zdraví, štěstí, lásku

Dovedete si představit, že i vy sami si můžete vylepšit vibrační energii, a tím i duchovní hodnotu těchto vod?

A jak?
Zázračnou energií Klíče štěstí Klíč štěstí symbol zázračné vody štěstí

Je prokázáno, že obrazy vstupují do podvědomí lidí rychleji, intenzivněji a hlouběji, nežli slova, a člověk je daleko lépe a dokonaleji vstřebává a přijímá informace jimi sdělované. Již staří Babyloňané, později i Číňané a Egypťané věděli, že obrazem mohou vyjádřit to, co slovy je obtížné nebo příliš komplikované a snad i zavádějící.

Obraz Klíče štěstí vyzařuje velice silnou pozitivní energii, která může i léčit. Pokud tímto obrázkem harmonizujeme vodu, kterou pijeme, harmonizujeme postupně i sami sebe. Tím, jak se naše tělo neustále vodou čistí a proplachuje, je schopné se tímto postupně pročišťovat, a tím se přirozeně léčit.Voda oživena energií Klíče štěstí předává zdraví, štěstí, lásku

Po nějakém čase, u každého je jiný, zjistíte sami, jak se měníte, můžete být přístupni informacím, kterým jste nebyli, a co víc, jste si jistější ve svých každodenních rozhodováních. Přesněji dokážete definovat své pocity a emoce, a snáze najdete řešení, jak se vypořádat s různými životními nástrahami.

VODA OŽIVENA ENERGIÍ KLÍČE ŠTĚSTÍ JE VODOU ŽIVOTA

Symbol Klíče štěstí v nás aktivizuje následující vibrace slov, spojení a myšlenek:

Symbol Klíče štěstí v nás aktivizuje následující vibrace slov, spojení a myšlenek:  ŠTĚSTÍ – ZDRAVÍ – LÁSKA – HARMONIE – ŠŤASTNÁ CESTA – ÚSPĚCH – NAPLNĚNÍ – OSVÍCENÍ – POZNÁNÍ – MÍR – BOHATSTVÍ – VLÍDNOST – SLUNCE – ČISTOTA – PRAVDA – DŮVĚRA – SEBEÚCTA – SÍLA – SEBEDŮVĚRA – VITALITA –  ANDĚLSKÁ OCHRANA – BEZPEČÍ – LASKAVOST – MOUDROST – HRAVOST – SVĚTLO – 10 BOŽÍCH PŘIKÁZÁNÍ – VDĚČNOST – VÍRA – HVĚZDA – OSMICÍPÁ HVĚZDA – SOULAD MEZI YINEM A YANGEM – MUŽ A ŽENA – HEXAGRAM 11 – PROSPERITA – HEXAGRAM 55 – HOJNOST – SRDCE – SOUHRA – POCHOPENÍ – PŘÁTELSTVÍ – TOLERANCE – RADOST NAPOJENÍ NA UNIVERSUM – VYZAŘOVÁNÍ DO VŠECH OSMI SVĚTOVÝCH STRAN – VYUŽITÍ ENERGIÍ VLIVŮ ZE VŠECH 8 SMĚRŮ – VNÍMÁNÍ SYMBOLŮ A ZNAMENÍ

Jistě si každý z nás najde ještě mnoho dalších symbolů, významů a spojení, které vyzařují z Klíče štěstí.

Pro každého z nás je dnes již snadné mít vodu, která je kvalitnější, může nám pomáhat a léčit, a která nás vnitřně posiluje.

VODA ŠTĚSTÍ – LÉČIVÁ VODA DOSTUPNÁ PRO KAŽDÉHO Z NÁS

Buďto si můžete objednat etikety s motivem Klíče štěstí v různých velikostech a ty si sami jednoduše nalepíte na skleničky, džbánky, dózy, hrnky a různé nádoby anebo si můžete objednat skleničky, které jsou již polepené etiketou s Klíčem štěstí.

UVIDÍTE SAMI, ŽE NAJEDNOU VÁS VODA ZAČNE BAVIT

Etikety s Klíčem štěstí zvyšující duchovní hodnotu Vody štěstí  lednice-klic-stesti-11s55-eshop-zoom-red  Etikety s Klíčem štěstí zvyšující duchovní hodnotu Vody štěstí.  sklenice-jidelna-blue-etiketa-11s55-web  lednice-bila-klic-stesti-11s55

Klíč štěstí na nás působí velice pozitivně. Jednou z důležitých schopností, které Klíč štěstí dokáže v nás probudit je vnitřní síla, cítíme se vnitřně silnější a odolnější vůči různým vlivům, které se na člověka valí ve všedních dnech.

Objednat etikety s Klíčem štěstí a vibrační energií si můžete zde:

Chyťte svou zlatou rybku a objednejte si Klíč štěstí, mocný symbol vašeho života

 

Seznamte se s měřením duchovní hodnoty vody
dle Friedricha von Windischeschenbacha

DUCHOVNÍ HODNOTA VODY Z VODOVODU

ZDROJ VODY MÍSTO UCHOVÁNÍ VODY HODNOTA % ZMĚNA
Bez Klíče štěstí na kohoutku Čirá sklenice -0,4 -2,66%
Klíč štěstí symbol zázračné vody štěstí na kohoutku Čirá sklenice +2 +13,33%
Klíč štěstí symbol zázračné vody štěstí na kohoutku Skleněná lahev Klíč štěstí symbol zázračné vody štěstí po cca 90 minutách +10 +66,66%
Klíč štěstí symbol zázračné vody štěstí na kohoutku Skleněná lahev Klíč štěstí symbol zázračné vody štěstí po 3 dnech
a 11hodinách
+13 +86,66%
Klíč štěstí symbol zázračné vody štěstí na kohoutku PET lahev Klíč štěstí symbol zázračné vody štěstí působnost 24h 0 0
Klíč štěstí symbol zázračné vody štěstí na kohoutku PET lahev Klíč štěstí symbol zázračné vody štěstí modré barvy působnost 24h +3 +20%
Bez Klíče štěstí Samotná PET lahev čirá, bez vody -3,5 -23,33%


Klíč štěstí symbol zázračné vody štěstí
Symbolizuje přítomnost etikety Klíče štěstí

 

Duchovní hodnota pro stanovení % změny
POPIS HODNOTA PROCENTA
Nulová duchovní hodnota 0 0 %
Maximální kladná duchovní hodnota +15 100%
Maximální záporná duchovní hodnota -15 -100%

 

Z první uvedené tabulky (Duchovní hodnota vody z vodovodu) je jasně viditelný vzrůst duchovní hodnoty přítomností symbolu Klíče štěstí ať již nalepeném na vodovodním kohoutku nebo na lahvi, či sklenici. Vidíme také, že voda, která protéká vodovodním kohoutkem, na kterém je nalepená etiketa s Klíčem štěstí, je již za tak krátkou dobu nabitá o hodnotu 2,4 (-0,4+2=+2,4).

          kuchyn-kohoutek-klic-stesti-11s55-red  vodovod-klic-stesti-au-eshop  koupelna-kam-nalepit-etiketu-text-11s55-web  moderni-koupelna-ks-blue-11s55-600x400

Nejlépe dopadla voda natočena z vodovodu, která protékala kohoutkem s etiketou symbolu Klíče štěstí a alespoň hodinu a půl se energetizovala ve skleněné lahvi s etiketou Klíče štěstí. Pokud tuto vodu nalejeme do skleněné lahve a necháme ji energeticky nabíjet alespoň po dobu 1 ½  hodiny, duchovní hodnota této vody vzrostla na +10, tj. zvedla se o 66,66%! Toto číslo již ukazuje na velice silnou duchovní hodnotu. Pokud máte možnost vodu uchovávat ve sklenicích 3 dny a 11hodin v chladu, pak duchovní hodnota vzroste až na její maximum, a to na celých +13! To je o neuvěřitelných 86,66%!

Nejhůře dopadla voda uchovaná v čirých PET lahvích se symbolem Klíče štěstí, nicméně je zřejmé, že i tato voda se posunula po nabití z duchovní hodnoty samostatné lahve bez vody z -3,5 na 0, po 24 hodinovém působení etikety Klíče štěstí, celkový duchovní posun této vody je +3,9 tj. (-0,4vody+(-3,5lahve)=-3,9).
V PET lahvi modré barvy byl celkový nárůst o hodnotu +6,5 (-3,5lahve+3vody=6,5).

Z měření vyplývá, že nejlepší uchovávání vody je ve skleněných nádobách, následně v PET lahvi modré barvy a až nakonec v PET lahvi čiré barvy.

Vycházíme z toho, že číslo 15 je maximální hodnota duchovního osvícení.

Vylepšete si Klíčem štěstí duchovní hodnotu vody se kterou chodíte ven,.

Voda, s tak abnormálně vysokou duchovní hodnotou jako je +13 skutečně vede postupem času k duchovnímu růstu a osvícení. Dalo by se říci, že se stává lékem pro každého z nás. Narovnává náš charakter a pomáhá k uvědomění si Ducha v nás. Pokud dojde k osvícení člověka, ten se stává imunní vůči nízkým energiím, jako jsou například lež a klam, silný egoismus, pýcha, přílišná dominance a hrdost, závist a nezkrotná žárlivost, atd. Tento člověk je doslova osvobozen od nepříjemných pocitů a emocí, jako jsou hlavně strach, pocit viny, pocit maličkosti a nedostatečnosti, sklíčenosti, pocit nenaplnění, atd.

Důležité je si ovšem uvědomit, že každý z nás vychází z jiného základu duchovního nastavení, každý z nás má jiný čas k procitnutí.

Ráda bych upozornila, že duchovní růst není o množství nabytých informací. Někdy se stává, že člověk přečte mnoho moudrých knih a každému ve svém okolí začne radit, jak by měli ostatní postupovat, leč pokud tento člověk nezačne sám ve svém životě uplatňovat příslušné změny a postoje ve svém vlastním chování a myšlení, pak se nejedná o stav osvícení. Z nevyžádaného poučování druhých žádný přínos ani pro jednu stranu není. K tomuto chování padne jako ulité přísloví „Na dobrotu, pro žebrotu“. Tento člověk sám není ochoten změny, stále se upíná na své bolístky a může si v tom doslova i libovat, a to je také důvodem, proč ho ostatní většinou ani nechtějí vyslechnout a nepřijímají jeho drahocenné rady. On se pak stále cítí jako bezvýznamný a nemotorný človíček.

Všem těmto lidem bych doporučila nejdříve se zaměřit na život svůj. Krůček po krůčku opouštět nezdravé a destruktivní vzorce myšlení a chování, pracovat především na sobě a zcela jistě si toho jejich okolí všimne samo. Nejde o to vykřikovat, jak je kdo skvělý, ponaučený a co zvládl. Důležité je, zda to, či ono skutečně zvládne, nikoliv o to, co říká.

Voda štěstí je královnou mezi vodami
    VODA ŠTĚSTÍ JE KRÁLOVNOU
                MEZI VODAMI

Pokud budete pít vodu a nápoje, které jsou nabité Klíčem štěstí s vysokou duchovní hodnotou, u každého může změna uvažování nastat, u každého v jiném čase. Pokud je již někdo otevřený a nastoupený na této cestě, pak duchovní růst bude probíhat mnohem rychleji, než u někoho, kdo se tomu stále brání.

K ČEMU SLOUŽÍ DUCHOVNÍ HODNOTA VODY?

Čím vyšší je duchovní hodnota vody, či jiné tekutiny, které pitím dostáváme do našeho těla, tím se i my stáváme duchovně vyspělejšími a rozvíjíme nejen své vnímání vůči jemnějším energiím, nýbrž také naše přirozené schopnosti a dovednosti, jaké jsou například intuice a jasnozřivost. Začínáme si více věřit, více se zaměřovat a důvěřovat svému vnitřku, než se nechat stále ovlivňovat jinými, někdy zrovna nepříliš vhodnými radami.

Klíč štěstí vás povede k vašemu nitru - k vašemu srdci.

Člověk se více stává člověkem, který stojí zpříma a je ochoten si přiznat pravdu, jak se říká, nalít si čistého vína. Tento člověk, který je duchovně na vyšší úrovni si stojí si za svými slovy a je zodpovědnější za své činy a skutky. Není to hromádka neštěstí, která se jen dovede litovat a hledat viníky ve svém okolí, kteří mohou za jeho trápení a za životní události, které se mu přihodily a stále dějí. Naopak, je ochoten si přiznat a uvědomit své omyly a chyby, a to je první krok k nápravě.

Najednou jakoby nebyl sám, jako kdyby mu někdo pomáhal, jako kdyby všechno šlo samo, do života mu začínají vstupovat lidé, kteří mu mohou být nápomocni, kteří mu mohou ukázat cestu. Dostávají se mu do ruky knihy od moudrých autorů, najednou zjistí, že mu dosavadní styl života již nevyhovuje, že chce žít jinak, lépe, pravdivěji, zodpovědněji za své konání a mnoho jiného.

Klíč štěstí v různých formách, ať již zpočátku jen na obrázku, pak i v podobě šperku, vám v tomto všem bude významným pomocníkem.

Avšak také potraviny, které jsou ošetřeny Klíčem štěstí, přijímají vyšší duchovní úroveň.lednice-bila-blue-etiketa-11s55

Optimální doba na získání nejvyšší duchovní hodnoty vody s Klíčem štěstí:

3 dny a 11 hodin = hodnota +13!

Vzhledem k tomu, že podle čínské medicíny k vodě přináleží chlad a tma, je důležité vodu uchovávat v chladu a temnu. Toto tvrzení bylo potvrzeno také měřením kvality vody.

Měření prováděl: Friedrich von Windischeschenbach 23. 12. 2014

Zpracovala: Gabriela Nell Empressia, ©11s55 s.r.o.

Přidejte si štěstí, zdraví i lásku do svých vod, objednejte si etikety s Klíčem štěstí a vibrační energií zde:

Chyťte svou zlatou rybku a objednejte si Klíč štěstí, mocný symbol vašeho života
Více o Klíči štěstí si můžete dočíst v sekcích:

ŠPERKY – SYMBOLY A ZNAMENÍ – ÚSPĚŠNÉ PŘÍBĚHY

Google+